Yapay Zeka ve Finansın Geleceği

Sıradaki içerik:

Yapay Zeka ve Finansın Geleceği

e
sv

E-Ticaret İşi: 2024’te Yapılacak ve Satılacak 5 Şey

688 okunma — 24 Şubat 2024 13:31
E-Ticaret

Bir tahta parçası yontularak oyuncaklara dönüştürülür ve bir e-ticaret pazarında satılır.

İşletmeler halâ el yapımı ürünler üretmekte, bunları el sanatları sergilerinde ve çevrimiçi e-ticaret mağazalarında satmaktadırlar.

El yapımı ürünler satmak, hevesli girişimciler için idealdir. Bu işletmeler minimum ön yatırımla evden başlamalıdır.

Başlangıçtan ileri düzey zanaatkarlara kadar her beceri düzeyine yönelik önerilerle birlikte, çevrimiçi olarak satılabilecek fikirleri keşfedin.

1. E-Ticaret İle Banyo bombaları ve el yapımı sabunlar

Zanaat olduğundan giriş engeli düşüktür ve  çevrimiçi eğitimler işin püf noktalarını öğrenmeye başlamak için harika bir yerdir.

  • Envanterinizi sıkı tutun; daha taze banyo bombalarının köpüğü daha fazla olur ve el yapımı sabundaki doğal içeriklerin kullanım süresi dolabilir.

2. Tişörtler ve baskılı ürünler

Üretmek ve satmak için pratik bir ürün arıyorsanız, tişört işi sizin için rota olabilir.

Dijital tasarımınız tişörtler, bez çantalar. köpek bandanaları gibi çeşitli ürünlere basılabilir ve müşterilerinize gönderilebilir.

Daha el yapımı bir iş mi arıyorsunuz? Serigrafi sanatını öğrenmeyi ve tasarımlarınızı evde veya stüdyoda basmayı düşünün.

Tasarımcı değil misiniz? Fikirlerinizi tişört tasarımlarına dönüştürebilecek yetenekleri bulmak için Shopify Uzmanları gibi hizmetleri kullanın.

3. Mumlar

Mum Ticareti

Küresel mum pazarının 2031 yılına kadar 16 milyar dolar değerinde olacağı tahmin ediliyor.

Mum yapımcılarının başlaması için çok sayıda çevrimiçi kendin yap öğreticisi var.

Eritme ve dökme yöntemleri önceden herhangi bir beceri gerektirmez ve bu da mumların yapımı ve satışı için en kolay el işi fikirlerinden biridir.

4. Geleneksel el işi ürünler

Deri işleme, ahşap oymacılığı, mobilya yapımı ve nakış, gelişen pazarlara sahip ve geleneksel ortamlardır.

Birçoğu zaman içinde bilenmiş beceriler gerektirir, içinizdeki yaratıcıya erişin ve çevrimiçi eğitimler ve ya yerel atölyeler aracılığıyla yeni  ticaret öğrenin.

5. Dudak kremi

E-Ticaret Takı Satma

Dudak balsamı evinizde bulunabilecek araçları kullanarak yapabileceğiniz en kolay ürünlerden biridir ve zorluk gerektirmemektedir.

Balmumu ve doğal yağların basit formülasyonlarının bir araya getirilmesi için bir ısı kaynağından biraz daha fazlası gerekir.

Gösterişli ekipmanlara ihtiyacınız olmasa da kurulumunuzun endüstri ve güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmalısınız.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli